GÜÇLÜ DENEYİM

Neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Teknolojinin gerektirdiği değişim ve dönüşüme gereksinim  duyan şirketleri 'Akıllı Geleceğe' hazırlayan 

YENİ NESİL YÖNETİM DANIŞMANLIĞI’nı

temsil ediyoruz.

IMG_4744.JPG

OLCAY BAYTAN

Kurucu & Kurumsal Yönetimi Danışmanı& Eğitimen 

Olcay Baytan, 21 yılı aşkın süredir Türkiye'nin önde gelen firmalarında İnsan Kaynakları Sistemleri kurmuş  ve yönetmiş, firmaların kurumsallaşma süreçlerine liderlik etmiştir.

Turquality , ISO Entegre Sistem Kurulumu ve Yalın Yönetim ve Üretim Sistemleri üzerine  çalışmıştır.

OBAY Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucusudur. Firmaların beklentileri doğrultusunda gelişim ve değişim süreçlerine Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Uzmanlık Alanları; İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Yapılanma, Organizasyonell Gelişim ve Eğitim, Eğitim İletişimi ve Tasarımı, Koçluk.

 

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümü mezunudur. Liderlik Okulu Uluslararası  NLP Diploma Programı , Erickson Collage International  Koçluk  Programlarını , İleri Seviye Stil Danışmanlığı Eğitim Programını tamamlamıştır.

Reha Tezcan foto (2).png

REHA TEZCAN

Kurumsal Yönetim Danışmanı

Reha Tezcan,  çok uluslu şirketlerde satış, değişim yönetimi , kurumsallaşma stratejileri  alanlarında 30 yılı aşkın bir süredir üst düzey yöneticilik yapmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı profesyonel deneyime sahiptir. Gelişme ve değişim talebi doğrultusunda şirketlere iş hedeflerine ulaşmaları için yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir.  Uzmanlık alanları kurumsal ilişki yönetimi, operasyonel körlük ve değişim yönetimi.

Alanında uzman olduğu konularda eğitim ve seminerlerle deneyimlerini paylaşmaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olup, İstanbul Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

seo-1970475_1280.png

M.SERHAT ÖZTÜRK

Eğitmen

2000  yılında  Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun olan        M.Serhat Öztürk , yüksek lisansını State Universite of New York - Ululararası ​ İşletme ve Taşımacılık  Yönetimi üzerine tamamlamıştır.

Uluslararası Taşımacılık , İhracat ve İthalat alanında şirketin  Genel Müdür  görevini sürdürmektedir. 

Sevim_Sağlam.jpg

SEVİM TEKELİOĞLU SAĞLAM

Yönetim Danışmanı & Eğitmen

1997 yılında Türkiye’nin saygın eğitim kurumları arasında bulunan Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Lisans eğitimi sırasında serbest çevirmen olarak firmaların kurumsal çevirileri ve bunun yanı sıra Amerikan Edebiyatı’nın bazı eserlerinin Türkçe’ye kazandırılması projelerinde yer aldı.  
Lisans Eğitimi’ni takiben Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Yüksek Lisans Eğitimi aldı ve Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama ve Üretim Bölümü’ne geçiş yaparak, Marmara Üniversitesi Dekanlığı’nı da yürütmekte olan Prof. Dr. Ercan Gegez danışmanlığında “Marka Yönetimi” konulu tezini tamamladı.  2007 yılında Türkiye’de devam etmekte olduğu Çin Dili Eğitimi’ni Pekin Üniversitesi’nde tamamlamak üzere Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulundu. 

Çalıştığı pek çok şirkette Dış Ticaret ve Pazarlama alanındaki birikimlerini, firmanın bulunduğu sektör ve firmaya özel dinamiklerin analizini yaparak uyguladı/uygulanmasına öncülük etti. Stratejik bilginin uygulanabilir hale gelmesini ve firmalara verimlilik, maliyet ve rekabet avantajı ve büyüme olarak geri dönmesini hedefledi ve gerçekleştirdi. 
2016 yılında kızının dünyaya gelmesiyle birlikte iş hayatına kısa bir ara vererek, 2017 yılında iş hayatına geri döndü. Dış Ticaret konusundaki bilgi ve deneyimlerini Danışman ve Eğitmen olarak, beyaz eşya yan sanayi, perakende, gıda, gıda takviyesi, kozmetik, makina, mobilya, ev tekstili gibi farklı sektörlerdeki firmalara aktarmaya devam etmektedir.  

 

Mustafa Atsan.jpg

DR. ÖĞR.ÜYESİ 

MUSTAFA ATSAN

Eğitmen

Mustafa Atsan 20 Mart 1986 tarihinde Mut’ta doğdu. Lisans eğitimini işletme bölümünden Uşak Üniversitesinde tamamladı. Ardından Selçuk Üniversitesinde, yüksek lisans eğitimini halkla ilişkiler ana bilim dalında yine aynı üniversitede  doktorasını işletme ana bilim dalından tamamladı. Bu arada özel bir kurumdan MEB onaylı insan kaynakları uzmanlık eğitimi aldı. İş hayatına dış ticaret sektöründe başladı. 2013-2018 yılları arasında sözleşmeli öğretim görevliliği yaptı. 2018  yılında  Mersin Üniversitesi Anamur Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu’nda doktor öğretim üyesi kadrosunu alarak göreve başladı. Uzmanlık alanları, İnsan kaynakları, yönetim ve organizasyon, iletişim, pazarlama, müşteri ilişkiler yönetimi.  Mustafa Atsan, üniversitelerde ve liselerde genel katılıma açık  kariyer belirleme, meslek seçimi, cv hazırlama ve mülakat teknikleri seminerlerinin yanı sıra , kurumsal firmalara yönelik yöneticilik ve liderlik,  çalışan motivasyonu ve bağlılığı, müşteri iletişimi ve ilişkiler yönetimi eğitimlerini  vermektedir.

Funda1.jpg

ERİKA FUNDA İYDİR

İngilizce Konuşma Koçu & Beyin Antrenörü

Cesurca İngilizce Konuş" İngilizce Doğal Tekrar eğitim modelini  Erika Funda İydir, İngilizce konuşma probleminin çözümüne en etkin şekilde katkı sağlamak için tasarladı. Bu modelde, her bireyin farklı öğrenme stiline sahip olduğundan yola çıkıyoruz. Özel doktorunuz gibi sorununuz belirleniyor ve ihtiyacınıza göre "size özel" İngilizce dil eğitim programı sunuyoruz.      Hedeflediğiniz İngilizce konuşma seviyesine gelmeniz için ilk etapta sizi analiz ediyor, analiz sonucuna göre konuşmanızı aktifleştirecek yöntemler ile tamamen akıcı İngilizce konuşabilmenizi sağlıyoruz.      "Cesurca İngilizce Konuş", İngilizce konuşmayı sevdirmeyi amaçlayan, klasik İngilizce kurslarındaki verilen dil eğitiminin aksine, kişiye özel bir tasarlanan ve her ihtiyaca cevap veren İngilizce eğitim anlayışını öğrencilerine sunar.      Kurucu Erika Funda İydir,  Amerika'da University of California – İngilizce Uygulama Bilimleri'nde eğitim aldı. İngilizce Konuşma ve Öğretme Yöntemleri Yetişkin Formasyon Programı'nı tamamladı. Formasyon süresince N. Coffman Second Language School ve Palm Springs Adult School'da İngilizce konuşma becerileriyle, ABD'li olmayan yabancı uyruklu yerleşik yaşayan profesyonellere eğitim vererek ingilizce konuşma koçluğu,  eğitmenlik ve stajını yaptı. Eğitimi ve Stajı sırasında İngilizce uygulamalarıyla çeşitli teknikler geliştirdi.    Üniversite eğitimleriyle birlikte koçluk, liderlik, motivasyon, sunum becerileri, stratejik düşünme, yönetim becerileri, karar alma, konuşma becerilerini artırma ve yetenek gelişimi eğitimleri aldı. Kariyeri boyunca farklı kültürlerden kişilere İngilizceyi öğretme fırsatı buldu.    Staj yaptığı yıllar dahil 1998'den bu yana bir çok kişiye özel İngilizce konuşma geliştirme programları ve dersleri verdi. İş İngilizcesi, İngilizce mülakat becerileri, çocuklar için İngilizce, kurumsal gruplar için İngilizce konuşma programları, toplantı öncesi hazırlık programları, tele-konferans görüşmelerine hazırlık, turizm, dış ticaret, yönetici asistanları ve hava yolları çalışanları için özel program hazırlayarak danışanlarını ve öğrencilerini kuantum koçluğu ile hedeflerine ulaştırdı. Ayrıca motivasyon ve özgüven geliştirme çalışmaları yoluyla da danışanların kendine olan güvenlerini kazanmalarını sağladı.

Burcu_Yiğit.jpg

DR. BURCU YİĞİT (İşletme)

Eğitmen

1986 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümünün ardından tiyatro, diksiyon ve beden dili eğitimleri aldı. Çocuk oyununda sözleşmeli olarak oynadı. 2013 yılından beri üniversitelerde sunum teknikleri, konuşma sanatı ve diksiyon, beden dili ve etkili iletişim teknikleri dersleri vermektedir. İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Kişiye özel eğitimler vermekte ve genel katılıma açık seminerlere katılmaktadır. Aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi (Yönetim Organizasyon ve Örgütsel Davranış) alanında doktora eğitimine devam etmektedir. 

OBAY Eğitim ve Danışmanlık
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Instagram
+90 212  706 18 43
Esentepe Mh. Keskinkalem Sok. Arya
Plaza No 17,  Esentepe / Şişli  - İstanbul

Tüm Hakları Saklıdır - OBAY Eğitim ve Danışmanlık 2020