Yeni nesil ÖĞRENME deneyimi  YAŞAYIN!

GELİŞİM AKADEMİSİ

Yönetim, süreç ve kültürde değişiklik yapmak şirketiniz için olağanüstü bir büyümeye yol açabilir. Ancak değişimi uygulamak kolay değildir. Alanlarında uzman eğitmen kadromuzla; üniversiteler, sektörel dernekler ve sanayiciler ile işbirliği programları dahilinde, KOBİ'lerin yapısal ve yönetim yeteneklerini geliştirmek üzere

  • Kuruma Özgü Grup Eğitimleri

  • Genel Katılıma Açık Bireysel Eğitimler,

  • Çevrim İçi (Online) Eğitimler   

  • Seminer ve Atölyeler

düzenliyoruz. Eğitim ve atölyelerimiz, işletmenize iş dünyasındaki en son gelişmeleri aktarmak için geliştirilmiştir. Eğitmenlerimiz alanlarında uzman, öğrenme ve öğretme tasarımlarına hakim, mevcut çalışma ortamınıza bilgiyi kolayca entegre edilebilecek profesyonel iş deneyimine sahiptir.

Kuruma Özgü (Grup) Eğitimler

6.png

Kurum içi eğitim ihtiyaçlarınız doğrultusunda işletmenize özel  eğitim programları tasarlarız. Özel eğitim tasarımlarımızla  ekibinizin potansiyelini geliştirmek ve yeni beceriler  kazandırmak  için  kaliteli ve eğlenceli eğitim programlarımızla ile ihtiyacınız olan etkin sonuçları sağlarız. 

Eğitim öncesinde kurumunuzun yönetim takımı ve ekibinizle birlikte çalışarak iş  süreçlerinizi analiz eder ve  3. göz değerlendirmesi  yaparak  en doğru  içeriği ve iletişim yöntemini belirleriz. Çalışanlarınızı bilginin doğal alıcısı, yorumlayıcısı ve inşa edicisi olacak şeklide YAPILANDIRMACI  öğrenme modelini uygularız.

Genel Katılıma Açık (Bireysel) Eğitimler

Kişisel kariyer hedeflerine ulaşmak, kendi işini kurmak ve  geliştirmek  isteyen bireyler için  uzmanlık eğitim programlarımızla  size mümkün olan en iyi kariyer yolunu inşa etmek için uygulanabilir bilgi ve deneyimleri sunarız.

Kariyer  hedeflerinize ulaşmanın ötesine geçmek ve kariyer hedeflerinizi  tanımlamak için ilham verici   eğitim programlarımızla düşlerden gerçeğe   iş yaşamınıza  yön verebilirsiniz. Her ay eğitim etkinlik takvimimizde bir çok farlı konuda eğitim programlarımızı takip edebilirsiniz.

18.png

Çevrimiçi (Online) Eğitimler

Çevrimiçi Toplantı

Türkiye'nin her yerinden ister evinizin, ister ofisinizin konforunda mesleki becerilerinizi ve yetkinliklerinizi güçlendirebileceğiniz çevrim içi canlı eğitimlerde; sorular sorabilir, yorum yapabilir, farklı katılımcıların görüşlerini alabilir, eğitmenimizle  birebir iletişim kurabilirsiniz.

Atölye ve Seminerler

Çalışanlarınızın ekip olarak ya da bireysel şekilde deneyimlediği, amacı belirlenmiş, sonuç odaklı, farkındalık yaratan, eğlenerek öğrenme üzerine kurgulanmış atölye ve seminerlerimiz hem kurumsal hem de bireysel olarak katılabileceğiniz, keyifle iş hayatına aktarabileceğiniz kazanımlar  sunar.

Atölye Sırasında İnsanlar
Güvenilir ortaklık, özelleştirilmiş tasarım, garantili taahhüt