Olcay Baytan, 20 yılı aşkın süredir Türkiye'nin önde gelen firmalarında İnsan Kaynakları Sistemleri kurmuş  ve yönetmiş, firmaların kurumsallaşma süreçlerine liderlik etmiştir.

OBAY Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucusudur. Firmaların beklentileri doğrultusunda gelişim ve değişim süreçlerine Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uzmanlık Alanları İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Yapılanma, Organizasyoenl Gelişim ve Eğitim, Eğitim İletişimi ve Tasarımı, Koçluk. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümü mezunudur.

OLCAY BAYTAN

Yönetim Danışmanı / Eğitmen

Sevim Sağlam, çalıştığı pek çok şirkette  Dış Ticaret ve Pazarlama alanındaki birikimlerini, firmanın bulunduğu sektör ve firmaya özel dinamiklerin analizini yaparak uyguladı/uygulanmasına öncülük etti.  Uzmanlık alanları  Uluslararası Pazarlama, Marka Yönetimi, İthalat -İhracat  Operasyonları, Mevzuatı ve Teşvikler.İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.İşletme Fakültesi’nde Yüksek Lisans Eğitimi aldı ve Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama ve Üretim Bölümü’ne geçiş yaparak, Marmara Üniverstiesi'nde  “Marka Yönetimi” konulu tezini tamamladı. New York Üniversitesi Bütünleşik Pazarlama eğitimi de dahil olmak üzere, pazarlama alanındaki farklı eğitim ve seminerlere katılarak, değişen trendleri takip etmeye ve uygulamaya devam etmektedir.

SEVİM SAĞLAM

Yönetim Danışmanı / Eğitmen

Erika Funda , son 10 yıldır özellikle İnsan Kaynakları , Satış ve Mülakat Becerileri Geliştirme konusunda  tasarlamış olduğu özel programlarla danışanlarına yüz yüze ya da online eğitim ve koçluk hizmeti sunmaktadır. Amerika'da California Üniversitesi İngilizce Konuşma ve Öğretme Metotları Lisans Programı'nı tamamladı

ERIKA FUNDA 

İngilizce Konuşma Geliştirme Performans Koçu ve Eğitmeni

Reha Tezcan,  çok uluslu şirketlerde satış, değişim yönetimi , kurumsallaşma stratejileri  alanlarında 30 yılı aşkın bir süredir üst düzey yöneticilik yapmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı profesyonel deneyime sahiptir. Gelişme ve değişim talebi doğrultusunda şirketlere iş hedeflerine ulaşmaları için yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir.  Uzmanlık alanları kurumsal ilişki yönetimi, operasyonel körlük ve değişim yönetimi.

Alanında uzman olduğu konularda eğitim ve seminerlerle deneyimlerini paylaşmaktadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olup, İstanbul Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

REHA TEZCAN

Yönetim Danışmanı / Mentor

ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun olan Begüm Eser iş hayatına kurumsal firmalarda Pazarlama Uzmanı olarak başladı ve uzun süre Pazarlama ve Satış alanında kariyerine devam etti. Bu süreçte pazarlama stratejileri ve Management Information Systems alanında deneyim kazandı.
 

2007 yılında dijital pazarlama sektörüne adım atan Begüm Eser, son 9 yıldır bir Doğuş Grubu firması olan ve bünyesinde Euromessage, Madebycat, Visilabs ve Semanticum gibi dijital alanda öncü markaları bulunduran Related Digital’da Ajans Başkanı olarak çalışmaktadır ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına dijital pazarlama konusunda çözümler sunarak hizmet vermektedir.

BEGÜM ESER

Eğitmen

Münevver Olcaysoy, 25 yılı aşkın süredir Makine sektörü başta olmak üzere üretim satış ve satış sonrası hizmetler alanında iş geliştirme ve proje  yöneticisi olarak çalıştı. İMES Sanayi Sitesi Yönetim Merkezinde İşletme Geliştirme Birim Başkanı olarak görev yaptı.   Firmaların beklentileri doğrultusunda gelişim ve değişim süreçlerine  Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uzmanlık Alanları; Girişimcilik , İş Planı Hazırlama, Üretimve Ar-ge Projeleri Yazımı, Yeniden Yapılanma Kurumsallaşma ve İşletme Koçluğu. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği  bölümü mezunudur.

MÜNEVVER OLCAYSOY

Yönetim Danışmanı / Eğitmen

1986 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi bölümünün ardından tiyatro, diksiyon ve beden dili eğitimleri aldı. Çocuk oyununda sözleşmeli olarak oynadı. 2013 yılından beri üniversitelerde sunum teknikleri, konuşma sanatı ve diksiyon, beden dili ve etkili iletişim teknikleri dersleri vermektedir. İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Kişiye özel eğitimler vermekte ve genel katılıma açık seminerlere katılmaktadır. Aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi (Yönetim Organizasyon ve Örgütsel Davranış) alanında doktora eğitimine devam etmektedir. 

BURCU YİĞİT

Eğitmen
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Instagram