Yeni nesil ÖĞRENME deneyimi  YAŞAYIN!

Eğitim öncesinde kurumunuzun yönetim takımı ve ekibinizle birlikte çalışarak iş  süreçlerinizi analiz eder ve  3. göz değerlendirmesi  yaparak günlük alıkanlıkları değiştirecek en doğru  içeriği ve iletişim yöntemini belirleriz. 

ÇÖZÜMLERİMİZ

Yönetim, süreç ve kültürde değişiklik yapmak şirketiniz için olağanüstü bir büyümeye yol açabilir. Ancak değişimi uygulamak kolay değildir. Alanlarında uzman eğitmen kadromuzla; üniversiteler, sektörel dernekler ve sanayiciler ile işbirliği programları dahilinde, KOBİ'lerin yapısal ve yönetim yeteneklerini geliştirmek üzere Kuruma Özgü Grup Eğitimler  ve Genel Katılıma Açık Bireysel Eğitimler ve atölyeler düzenliyoruz. Eğitim ve atölyelerimiz, işletmenize iş dünyasındaki en son gelişmeleri aktarmak için geliştirilmiştir. Eğitmenlerimiz alanlarında uzman, öğrenme ve öğretme tasarımlarına hakim, mevcut çalışma ortamınıza bilgiyi kolayca entegre edilebilecek profesyonel iş deneyimine sahiptir.

Kuruma Özgü (Grup) Eğitimleri

Kurum içi eğitim ihtiyaçlarınız doğrultusunda işletmenize özel  eğitim programları tasarlarız. Özel eğitim tasarımlarımızla  ekibinizin potansiyelini geliştirmek ve yeni beceriler  kazandırmak  için  kaliteli ve eğlenceli eğitim programlarımızla ile ihtiyacınız olan etkin sonuçları sağlarız. 

Eğitim öncesinde kurumunuzun yönetim takımı ve ekibinizle birlikte çalışarak iş  süreçlerinizi analiz eder ve  3. göz değerlendirmesi  yaparak  en doğru  içeriği ve iletişim yöntemini belirleriz. Çalışanlarınızı bilginin doğal alıcısı, yorumlayıcısı ve inşa edicisi olacak şeklide YAPILANDIRMACI  öğrenme modelini uygularız.

Güvenilir ortaklık, özelleştirilmiş tasarım, garantili taahhüt

Genel Katılıma Açık (Bireysel) Eğitimler

Kişisel kariyer hedeflerine ulaşmak, kendi işini kurmak ve  geliştirmek  isteyen bireyler için  uzmanlık eğitim programlarımızla  size mümkün olan en iyi kariyer yolunu inşa etmek için uygulanabilir bilgi ve deneyimleri sunarız.

Kariyer  hedeflerinize ulaşmanın ötesine geçmek ve kariyer hedeflerinizi  tanımlamak için ilham verici   eğitim programlarımızla düşlerden gerçeğe   iş yaşamınıza  yön verebilirsiniz. Her ay eğitim etkinlik takvimimizde bir çok farlı konuda eğitim programlarımızı takip edebilirsiniz.

Ana Eğitim Programları

Geliştirme Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Show More
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Instagram
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle