Bilgi

Gelişim

Yetkinlik

Deneyim

Beceri

Öğrenme

OBAY

Eğitim Akademisi

Eğitim Tasarımlarımız

Alanlarında uzman eğitmen kadromuzla  üniversiteler,  sektörel dernekler ve sanayiciler ile işbirliği programları dahilinde, firmaların yapısal ve yönetsel yeteneklerini geliştirmek üzere kurumsal ve genel katılıma açık eğitimler düzenliyoruz. Eğitim Akademimiz düzenlediği eğitimlerde içerik, metodoloji, bilgi ve tecrübe aktarımı açısından bilginin uygulanabilir hale getirilmesinde  özel sektör deneyimi olan Eğitmen ve Danışmanlarla çalışmayı tercih ediyoruz.

Kurumsal Gelişim Eğitim Programlarımız

İyi liderler ,  ekiplerini güçlendirerek şirketlerinin kurumsal performanslarını  artırmayı hedeflerler.

Özellikle KOBİ'ler için hazırladığımız Kurumsal Eğitim Tasarımlarımızla  ekibinizin potansiyelini geliştirmek ve yeni beceriler  kazandırmak  için  kaliteli eğitim tasarımları ile ihtiyacınız olan  sonuçları sağlarız.

 

Genel Katılıma Açık Eğitimlerimiz

Kişisel kariyer hedeflerine ulaşmak, kendi işini kurmak ve  geliştirmek  isteyen bireyler için  uzmanlık eğitim programlarımızla  size mümkün olan en iyi kariyer yolunu inşa etmek için uygulanabilir bilgi ve deneyimleri sunarız.

Kariyer  hedeflerinize ulaşmanın ötesine geçmek ve kariyer hedeflerinizi  tanımlamak için ilham verici   eğitim programlarımızla düşlerden gerçeğe   iş yaşamınıza  yön verebilirsiniz.

Eğitim Programlarımız

Yönetici Yetkinlikleri Geliştirme Programları
Yeni Nesil İnsan Kaynakları Yönetimi
Uluslararası Pazarlama ve Dış Ticaret
Satış Etkinleştirme ve Pazarlama
Satış Etkinleştirme ve Pazarlama
Kurumsal Gelişim Programları
Genel Katılıma Açık Eğitimler
Muhasebe ve Finans Eğitimleri
Hukuk Mevzuatı ve Uygulamaları
Uzmanlık Eğitim Programları
Show More
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Instagram