Yeni nesil ÖĞRENME deneyimi  YAŞAYIN

Eğitimlerimiz, Zirvelerimiz ve Konferanslarımız, organizasyonunuza iş dünyasındaki en son gelişmeleri sağlamak için geliştirilmiştir. Eğitmenlerimiz ve Konuşmacılar, alanlarında uzman ve mevcut çalışma ortamınıza bilgiyi kolayca entegre edilebilecek profesyonel iş deneyimine sahiptir.

KURUMSAL ÖĞRENME VE GELİŞTİRME 

  • Kurumunuzun  eğitim ihtiyaçlarını belirlemek üzere eğitim ihtiyaç analizi yapıyor,

  • Yıllıık eğitim programı

  • İçerik tasarımı

  • Eğitim organizasyonlarınızı

     gerçekleştiriyoruz.

YENİ NESİL ÖĞRENME DENEYİMİ

Alanlarında uzman eğitmen kadromuzla üniversiteler,  sektörel dernekler ve sanayiciler ile işbirliği programları dahilinde, firmaların yapısal ve yönetsel yeteneklerini geliştirmek üzere kurumsal ve genel katılıma açık eğitimler düzenliyoruz. OBAY Eğitim, düzenlediği eğitimlerde içerik, metodoloji, bilgi ve tecrübe aktarımı açısından bilginin uygulanabilir hale getirilmesinde  özel sektör deneyimi olan Eğitmen ve Danışmanlarla çalışmayı tercih ediyoruz.

KURUMSAL EĞİTİMLER

Kurum içi  eğitim ihitiyaçlarınız doğrultusunda kurumunuza özel  eğitim programları düzenliyoruz. Kurumsal Eğitim Tasarımlarımızla  ekibinizin potansiyelini geliştirmek ve yeni beceriler  kazandırmak  için  kaliteli ve eğlenceli eğitim programlarımızla ile ihtiyacınız olan etkin sonuçları sağlarız.

AÇIK EĞİTİMLER

Kişisel kariyer hedeflerine ulaşmak, kendi işini kurmak ve  geliştirmek  isteyen bireyler için  uzmanlık eğitim programlarımızla  size mümkün olan en iyi kariyer yolunu inşa etmek için uygulanabilir bilgi ve deneyimleri sunarız.

Kariyer  hedeflerinize ulaşmanın ötesine geçmek ve kariyer hedeflerinizi  tanımlamak için ilham verici   eğitim programlarımızla düşlerden gerçeğe   iş yaşamınıza  yön verebilirsiniz. Her ay eğitim etkinlik takvimimizde bir çok farlı konuda eğitim programlarımızı takip edebilirsiniz.

Ana Eğitim Programları

Geliştirme Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Eğitim Programları
Show More

Kurum-İçi Eğitim ve Gelişim

GÜVENİLİR ORTAKLIK

Eğitmenlerimiz alanlarında uzman

ve mevcut çalışma ortamınıza

bilgiyi kolayca entegre edilebilecek  profesyonel iş  deneyimine sahiptir.

 

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ TASARIM

GARANTİLİ TAAHHÜT

Kurum hedeflerinize ulaşabilmeniz

için eğitim ihtyiaçlarınızı analiz eder,  bireysel, ve örgütsel değişim   için  bilgi,  beceri ve  deneyimi kurumunuza  özgü  tasarlar ve  sunarız.  

Eğitim öncesinde kurumunuzun yönetim takımı ve ekibinizle birlikte çalışarak iş  süreçlerinizi analiz eder ve  3. göz değerlendirmesi  yaparak günlük alıkanlıkları değiştirecek en doğru  içeriği ve iletişim yöntemini belirleriz. 

OBAY Eğitim ve Danışmanlık
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Instagram
+90 212  706 18 43
Esentepe Mh. Keskinkalem Sok. Arya
Plaza No 17,  Esentepe / Şişli  - İstanbul

Tüm Hakları Saklıdır - OBAY Eğitim ve Danışmanlık 2020